میبد نوین

صفحه اصلی   |   یزد / میبد   |   تماس با ما   |   درباره ما   |   آرشیو   |   جستجو   |   پیوند ها   |   RSS
۱۶ بنگاه املاکی متخلف در میبد شناسایی و پلمپ شدند/ واسطه ها و دلال هایی که سعی در بالابردن قیمت داشتند، شناسایی شدند
دادستان عمومي و انقلاب ميبد گفت: در راستاي ساماندهي و نظارت بر بنگاههاي املاك سطح شهرستان تعداد ١٦ بنگاه متخلف شناسايي و...
كد خبر: 96325 تاريخ انتشار: ۱۳۹۹ شنبه ۴ مرداد تعداد بازديد: 457

 

دادستان عمومي و انقلاب ميبد گفت: در راستاي ساماندهي و نظارت بر بنگاههاي املاك سطح شهرستان تعداد ١٦ بنگاه متخلف شناسايي و پلمپ گرديد.

علی باقرپور در گفتگو با میبدما اظهار داشت:به جهت کنترل و پیشگیری از افزایش قیمت ها در حوزه مسکن و املاک پس از انجام تحقیقات اطلاعاتی با همکاری اعضا محترم شورای تامین تعداد ١٠٨ واحد بنگاهی شناسایی و موضوع بازرسی از بنگاهها در دستور کار دستگاه قضایی شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به کمک مامورین اطلاعاتی و انتظامی در حمایت از این طرح، بیان داشت: تعداد ١۶ بنگاه در این بررسی ها، فاقد مجوز و متخلف شناسایی شده و پلمپ گردید.

وی تصریح کرد: با حضور همکاران قضایی و کارکنان دادگستری و ضابطین بازرسی، تعدادی از بنگاه ها نیز در محورهای نحوه قیمت گذاری، تنظیم قرارداد و شروط آن و دیگر مسائل در این زمینه بازرسی شدند که به برخی از این بنگاه ها نیز تذکراتی داده شد.

دادستان میبد افزود: برخی که بعنوان دلال و واسطه گری سعی در بالابردن قیمت ها در برخی مناطق شهرستان میبد داشتند نیز شناسایی شده و موضوع احضار و تحقیق از انها و برخورد قانونی در دستور کار دادستانی قرار گرفته است.

علی باقرپور با اشاره به قدردانی از برخی از بنگاه ها در این بازرسی ها به علت رعایت قوانین و مقررات، گفت: از انجا که همچنان موضوع رصد و بررسی فعالیت بنگاهها در دستور کار دستگاه قضایی قرار دارد نیاز مبرم به همکاری مردم در شناسایی متخلفین و سودجویان وجود دارد از این جهت شماره تماس ٠٩٠٣٨٠۵٢۴٢٢ جهت اعلام پیامکی و یا در فضای مجازی از طریق اپلیکیشن های ایتا و واتساپ اعلام میگردد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ايميل:
* نظر: